خبرها

اشاره وزیر امور اقتصادی و دارایی به عملکرد بورس

وزیر امور اقتصادی و دارایی

در جلسه هیئت دولت ، در مورد عملکرد بازار بورس فرهاد دژپسند گفت : همه ناشران دارای بازار گردان هستند و در یک ماه گذشته بازار سرمایه در ریل مناسب قرار دارد . جز تغییر متغیرهای پیرامونی اختلال خاصی نداریم یعنی ممکن است برای بخشی سیاست گذاری انجام شود و این سیاست گذاری بر بازار اثر می گذارد یا قاعده ای برای تعیین قیمت گروهی از کالاها انجام می شود که بر روند بازار سرمایه اثر خواهد داشت .

ایشان در مورد لایحه بودجه سال آینده گفتند کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق تصویب شد و بر اساس جلسه سران قوا قرار شد سازمان برنامه به نمایندگی دولت و مابقی دستگاه ها نهایت همکاری را بکنند تا بودجه مراحل را طی کند .

همچین ایشان تاکید کردند : اهتمام جدی وجود دارد که اقدام های لازم در مورد لایجه بودجه سال آینده انجام شود و باید کمیسیون تلفیق بررسی ها را شروع کند منابع و بعد مصارف را بررسی کند در منابع گزارش ها را ارائه کردیم و در مرحله کلیات مباحثه های لازم را انجام دادیم و بعد وارد جزییات خواهیم شد . به گرازش ایرنا لایحه بودجه سال آینده ۱۲ آذر ماه توسط دولت به مجلس تقدیم شد و پس از اظهار نظرهای مختلف سرانجام روز گذشته کلیات آن در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *